Wakacje, wycieczki - gotowi na lato?

Teraz z kodem ,,LATO" -40% na produkty nieprzecenione do 10.06.2023.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Rozmiar odzież
więcej... mniej
Akcesoria
więcej... mniej
sezon
więcej... mniej
Cena
25 247
kolor
więcej... mniej
Zapięcie
więcej... mniej

Kategorie

Lista produktów producenta: Losan

LOSAN to ubrania dla chłopca i dziewczynki wygodna i przyjemna w noszeniu odzież dla dzieci sprawia, że wszystkie pociechy chętnie je ubierają.
Moda dla dzieci, która jest już obecna w ponad 40 krajach, została zaprojektowana w Hiszpanii i jest dostępna dla wszystkich. Happy Fashion "to zwykła i zabawna odzież na każdą okazję!

Od ponad trzydziestu lat tworzą wygodne i beztroskie ubrania dla dzieci. Noworodkowa odzież zaprojektowana w Hiszpanii, wyprodukowana w etyczny i odpowiedzialny sposób i która dociera już do ponad 40 krajów każdego sezonu.

Dziś są obecni w ponad 4000 różnych markowych placówkach rozmieszczonych na czterech kontynentach i codziennie pracujemą, aby dotrzeć dalej i dalej.

Kolekcje dla dzieci to eksplozja kolorów i nadruków, w których wyróżniają się wygodne, wesołe i dające się połączyć tkaniny, które są idealne dla aktywnych dzieci, z dużą ilością wyobraźni i energii.

W tym sezonie kampania Imaginary Worlds przenosi dzieci w fantastyczny świat i zabawę bez ograniczeń, gdzie wszystko jest możliwe. W ubraniach dla dzieci marki Losan, można tańczć, śpiewać, śmiać się i skakać w nieskończoność.

Wyświetlono 1 - 60 z 195 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 195 elementów