Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Rozmiar odzież
więcej... mniej
Akcesoria
więcej... mniej
sezon
więcej... mniej
Cena
16 247
kolor
więcej... mniej
Zapięcie
więcej... mniej

Kategorie

Lista produktów producenta: Losan

LOSAN to ubrania dla chłopca i dziewczynki wygodna i przyjemna w noszeniu odzież dla dzieci sprawia, że wszystkie pociechy chętnie je ubierają.
Moda dla dzieci, która jest już obecna w ponad 40 krajach, została zaprojektowana w Hiszpanii i jest dostępna dla wszystkich. Happy Fashion "to zwykła i zabawna odzież na każdą okazję!

Od ponad trzydziestu lat tworzą wygodne i beztroskie ubrania dla dzieci. Noworodkowa odzież zaprojektowana w Hiszpanii, wyprodukowana w etyczny i odpowiedzialny sposób i która dociera już do ponad 40 krajów każdego sezonu.

Dziś są obecni w ponad 4000 różnych markowych placówkach rozmieszczonych na czterech kontynentach i codziennie pracujemą, aby dotrzeć dalej i dalej.

Kolekcje dla dzieci to eksplozja kolorów i nadruków, w których wyróżniają się wygodne, wesołe i dające się połączyć tkaniny, które są idealne dla aktywnych dzieci, z dużą ilością wyobraźni i energii.

W tym sezonie kampania Imaginary Worlds przenosi dzieci w fantastyczny świat i zabawę bez ograniczeń, gdzie wszystko jest możliwe. W ubraniach dla dzieci marki Losan, można tańczć, śpiewać, śmiać się i skakać w nieskończoność.

Wyświetlono 1 - 60 z 156 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 156 elementów