Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Rozmiar buty
więcej... mniej
Cena
146 147

Kategorie

Lista produktów producenta: Emel

EMEL obuwie dziecięce

EMEL to rodzinna firma, działamy na rynku od 1992 roku. Produkujemy pełen asortyment obuwia dziecięcego, wysoce specjalizujemy się jednak w dwóch asortymentach:

Pierwszy, to obuwie na specjalne okazje - akademie, komunie i inne uroczystości. Proponowane w ogromnym wyborze wzorów, materiałów i wykończeń.

Druga specjalność naszej firmy to, najwyższej klasy obuwie niemowlęce i poniemowlęce, idealne do nauki chodzenia, wykonane z troską o każdy szczegół, aby nie przeszkadzały w rozwoju delikatnej stopki, podeszwy są odpowiednio stabilne i elastyczne. Wnętrze  mięciutkie, a wentylowana na lateksowej piance wyściółka zapewnia komfort malutkim stopkom w każdych warunkach.

Do produkcji używamy wyłącznie najlepszych komponentów. Buciki posiadają wymagane certyfikaty Centralnego Laboratorium Przemysłu Obuwniczego oraz Pozytywną opinię instytutu Matki i Dziecka z Warszawy.
Nasze starania zostały docenione przez klientów, którzy w Konsumenckim Konkursie Jakości uznali maluszki EMEL’a za wzorowe, przyznając nam prestiżowe godło NAJLEPSZE W POLSCE.

Więcej
Showing 1 - 1 of 1 item
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji